W dniu 26.03.2024 roku w naszej szkole odbyły się zawody międzyszkolne w „Dwa ognie”.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje pięciu szkół ( SP nr 55, 60, 39 z Katowic, SP 30 z Sosnowca, oraz nasza szkoła. Podczas otwarcia zawodów zawodnicy zostali uroczyście powitani, a następnie poinformowani o obowiązujących zasadach gry. Opiekunowie drużyn dokonali losowania kolejności rozgrywania meczów i po krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się rozgrywki. Zawody odbyły się w formule „ każdy z każdym ” a mecze trwały 2 x po 5 minut. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące i dostarczyły wszystkim uczestnikom ogromnych emocji sportowych. W przerwie zawodów dzielni sportowcy zostali poczęstowani pysznymi drożdżówkami ufundowanymi przez piekarnię „U Adama” z Mysłowic. Ostatecznie nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze. Na zakończenie zawodów nastąpiło krótkie podsumowanie rozgrywek oraz wręczenie przez Panią Dyrektor pamiątkowych pucharów i dyplomów. Podsumowując międzyszkolne zawody w Dwa Ognie należy napisać, że odbyły się w przyjaznej sportowej atmosferze, a zawodnicy wykazali się ogromnym duchem walki.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 7

2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 30

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 55

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w turnieju, a w szczególności naszym reprezentantom którzy osiągnęli tak wspaniały wynik.


Skład Reprezentacji Szkoły:

Marcin, Bohdan z klasy VIII,

Sebastian, Patryk z klasy VII,

Dominik z klasy VI

Adam z klasy IV

 

Dziękujemy i życzymy Wam dalszych sportowych sukcesów.

Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele W-F