W dniu 14.03.2023 roku w naszej szkole odbyły się zawody międzyszkolne w „Dwa ognie”.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje pięciu szkół ( SP 7, 55, 60, 39 z Katowic oraz SP 30 z Sosnowca. Po uroczystym rozpoczęciu zawodów przez Dyrektora  naszej szkoły Panią mgr Małgorzatę Gondek, zawodnicy zostali poinformowani o obowiązujących zasadach gry, a opiekunowie dokonali losowania kolejności rozgrywania meczów. Zawody odbyły się w formule „każdy z każdym” i dostarczyły wszystkim uczestnikom ogromnych emocji sportowych. Ostatecznie nasza szkoła zajęła drugie miejsce przegrywając jeden mecz ze Szkoła Podstawową nr 30 z Sosnowca. Na zakończenie zawodów nastąpiło krótkie podsumowanie rozgrywek oraz wręczenie pamiątkowych pucharów i dyplomów. Podsumowując zawody odbyły się w przyjaznej sportowej atmosferze, a zawodnicy wykazali się ogromnym duchem walki.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce SP 30          12 pkt

2 miejsce SP 7              9 pkt

3 miejsce SP 60            6 pkt             

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy powodzenia i do zobaczenia za rok.