plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

"Anioły dobre duchy" wyróżnienie dla Wiktorii.

min wiktoria     W dniu 17.12.2018 nastąpiło rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego -:"ANIOŁY DOBRE DUCHY " zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 37  w Katowicach. Uczennica naszej szkoły z klasy 3a WIKTORIA KORZONEK zdobyła w tym konkursie WYRÓŻNIENIE. 

Czytaj więcej...

Wypieki świątecznych pierników

min pierniki    Czas przedświąteczny jak co roku staramy się wykorzystać pożytecznie i z korzyścią dla uczniów, którzy kreatywnie i   twórczo tworzą pierniczki świąteczne z pomocą swoich nauczycieli.
 
 
 

Czytaj więcej...

Koncert w ING Banku

min ilona     1 grudnia 2018 roku odbył się koncert w sali audytoryjnej ING Banku w Katowicach na rzecz uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem Szkoły Podstawowej nr 7 Specjalnej w Katowicach.

Czytaj więcej...

Ostatnie słoneczne chwile.

min.jesienŁapiemy ostatnie słoneczne wrześniowe chwile. Młodsi uczniowie klas autystycznych wybrali się na spacer po Rynku W Katowicach. W ramach atrakcji - przejazd kolejką.

Czytaj więcej...

Wycieczka do ZSS nr 4 w Sosnowce

sen min Na zaproszenie pojechaliśmy na wycieczkę do Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu. Oglądaliśmy szkołę i jej pracownie edukacyjne, terapeutyczne i park sensoryczny w otwartej przestrzeni w otoczeniu szkoły. Uczniowie mogli podczas pobytu obejrzeć poszczególne sale, w których odbywają się zajęcia.

Czytaj więcej...

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

zuza minUczennica klasy 2 gimnazjalnej Zuzanna Krawczyk zdobyła I nagrodę w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 33 w Katowicach im. Stanisława Ligonia.

Czytaj więcej...

V edycja "Złotej Synapsy"

v synapsa     30 maja odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu wiedzy i umiejętności „Złota Synapsa.” Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkoły podstawowej do lat 15 z orzeczeniem:autyzm z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

Czytaj więcej...

Wycieczka do zoo

z mini 28 kwietnia 2018 roku w ramach Programu Profilaktycznego „Dajemy Dzieciom Radość” uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

Czytaj więcej...

Dogoterapia

reka2.min17 maja odbyły się kolejne zajecia dogoterapii. Uczniowie klasy I oraz 4 klasa autystyczna byli na kolejnych zajęciach z dogoterapii w Pałacu Młodzeży. 

 

 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Autyzm Ostatnie wydarzenia