Miło nam poinformować, że pomimo wielu utrudnień wynikajacych z pandemii, udało się zachować tradycję i również w tym roku, kontynuujemy nasz Międzynarodowy Konkurs Kulinarny. I choć nie mogliśmy spotkać się osobiście w Katowicach, to mamy nadzieję, że czuliście ducha wspólnej zabawy podczas wykonywania tegorocznego zadania konkursowego. Zapraszamy do obejrzenia nadesłanych przez zespoły filmów, prezenacji dokumentujących zmagania z niełatwym zadaniem pieczenia chleba.


Szkoła z Koszyc

zobacz film 1

zobacz film 2

zobacz film 3

zobacz film 4

zobacz film 5

przepis


Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach

1. Filmik klasy Ic  Branżowej Szkoły I Stopnia

zobacz film

2. Filmik klasy Ib  Branżowej Szkoły I Stopnia

zobacz film

3. Filmik klasy IIIa  Szkoły Przysposabiającej do Pracy

zobacz film


Szkoła Podstawowa nr 39 Specjalna w Katowicach

przepis


Szkoła Podstawowa nr 55 - Specjalna w Katowicach

zobacz prezentację


Szkoła Podstawowa nr 7 Specjalna w Katowicach

pobierz prezentację (PowerPoint)

zobacz fim

W oczekiwaniu na wakacje ogłaszamy konkurs dla chętnych uczniów naszej szkoły. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką przedstawiającej zamek z piasku. Podpisaną pracę plastyczną lub zdjęcie tej pracy proszę dostarczyć do p. Beaty Musiał do sali nr 7. Termin dostarczania prac 7 czerwca 2021r.

Liczy się kreatywność!

Drodzy rodzice, poniżej umieszczamy link do komunikatu Ministra Edukacji narodowej w sprawie organizacji nauki w szkołach i placówkach po feriach.

czytaj komunikat

Drodzy goście!

Jesteśmy w trakcie przebudowy naszej strony internetowej tak, aby dostosować ją urządzeń mobilnych oraz dodać nowe funkcje. W związku z tym, w najbliższym czasie dostęp do wybranych treści witryny będzie ograniczony. Postaramy się jak najszybciej usunąć wszelkie niedogodności i przywrócić wszystkie niezbedne tresci, tymczasem można już się cieszyć wygodnym dostępem do naszej witryny z urzadzeń mobilnych.