Czerwiec to chyba najbardziej wyczekiwany miesiąc w roku szkolnym. W naszej szkole rozpoczął się świętowaniem z okazji Dnia Dziecka. Najpierw uczciliśmy ten dzień w klasie, na słodko i lodowo. Potem wyszliśmy w deszczowy dzień na spektakl z uczniami z oddziału. To było coś, deszcz, tramwaj, autobus i spacer lubimy takie wyprawy. Spektakl był śmieszny, więc bawiliśmy się znakomicie. Na zakończenie imprezowania uczestniczyliśmy w szkolnym Dniu Dziecka z wolontariuszami. Było kolorowo, koralikowo i smacznie!

Oczywiście nie obyło się bez nauki. Uczyliśmy się, owszem, ale nauka przeplatana była wyjściami na długie spacery. Musieliśmy zobaczyć nową fontannę na dziedzińcu Pałacu Młodzieży. Często też odwiedzaliśmy lodziarnię. Pani z lodziarni poczęstowała nas z okazji naszego święta pysznymi bezami. Dziękujemy! Zawitaliśmy w nowym słodkim miejscu na mapie Katowic. Byliśmy u Pana Precla na słodkich precelkach. Nie, to były gigantyczne precle! Cudowne!

Ostatni tydzień szkoły przepełniony był porządkowaniem, układaniem i pakowaniem oraz przypominaniem, jak bezpiecznie spędzić wakacyjny, wolny czas.

I w końcu nadszedł, ostatni dzień szkoły i początek wakacji.

Życzymy wszystkim wesołych, ciekawych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym!