We wtorek19 września 2023 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej szkół podstawowych specjalnych. Zawody były zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 39 z Katowic. Mecze rozgrywano na obiekcie sportowym Hetmana Katowice należącym do MOSiR- u w Katowicach. Zawody rozpoczęły się uroczystym powitaniem organizatora. Omówione zostały podstawowe zasady i przepisy gry. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, a mecze trwały 2 x 6 minut. W mistrzostwach wystąpiło
6
drużyn.

Chłopaki zagrali z dużym zaangażowaniem i wygrali wszystkie swoje mecze nie tracąc żadnej bramki. Nasza reprezentacja zajęła pierwsze miejsce i otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły, zaangażowanie i walkę
w każdym meczu.

Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.