Kochani, serdecznie dziękujemy za Wasze zainteresowanie konkursem międzyszkolnym Easter cards. Wiemy, że niektórzy nie mogli się już doczekać ogłoszenia wyników. Wysłaliście nam tyle pięknych kartek, że komisja obradowała aż przez dwa dni przed świętami, to jest w środę (05.04.2023 r.) i w czwartek (06.04.2023 r.).

Członkowie komisji: uczniowie z klasy II b Remik i Artur, p. K. Wyciślik, p. A. Wasilewska, p. E. Pierzchała, p. M. Szczechla, p. W. Szczepański wyłonili zwycięzców, których nazwiska znajdują się w galerii. Gratulujemy Wszystkim zwycięzcom! Dyplomy wygenerowaliśmy korzystając ze strony eduzabawy.com. Cieszymy się niezmiernie z Waszego zaangażowania. Wybór był bardzo trudny. Ubolewamy, że nie jesteśmy w stanie nagrodzić Was Wszystkich, gdyż każda z nadesłanych prac zwróciła uwagę komisji, przez co stała się inspiracją do burzliwych dyskusji nie ułatwiając ostatecznych decyzji. Wielkie ukłony kierujemy także w stronę nauczycieli przygotowujących uczestników do konkursu.

Piękne kartki zdobiły naszą szkołę na wystawie oraz świątecznym stole. Nagrody zostaną rozesłane pocztą lub dostarczone do szkół osobiście do dnia 15 maja 2023 r. Wybrane prace zostały w tym roku przekazane charytatywnym fundacjom. Tymczasem zapraszamy do kolejnego konkursu organizowanego pod hasłem Z Angielskim Dookoła Świata – termin konkursu zostanie oficjalnie przedłużony do 31 maja 2023 roku.