W dniu 18.05.2022 roku w naszej szkole odbyły się zawody międzyszkolne w „Dwa ognie”.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje trzech szkół. Po uroczystym rozpoczęciu zawodów przez Dyrektora  naszej szkoły Panią mgr Małgorzatę Gondek, zawodnicy zostali poinformowani o obowiązujących zasadach gry, a opiekunowie dokonali losowania kolejności rozgrywania meczów. Zawody odbyły się w formule „każdy z każdym” i dostarczyły wszystkim uczestnikom ogromnych emocji sportowych. Ostatecznie nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce wygrywając dwa  mecze. Na zakończenie zawodów nastąpiło krótkie podsumowanie rozgrywek oraz wręczenie pamiątkowych pucharów i dyplomów. Podsumowując zawody odbyły się w przyjaznej sportowej atmosferze, a zawodnicy wykazali się ogromnym duchem walki. Gratulujemy wyniku i do zobaczenia za rok. 

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image011
image012
image013
Previous Next Play Pause