13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ,,Pasowania na ucznia”.
Dzieci z klasy I  długo przygotowywały się do tego tak ważnego dla nich  wydarzenia. Uczyły się dzielnie tekstów wierszy i piosenek, wytrwale ćwiczyły podczas prób, a   w czasie uroczystości pokazały, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zdawali również swój pierwszy ważny egzamin. Celująco odpowiadali na zadawane im zagadki oraz różnorodne pytania egzaminacyjne. Zaprezentowane w programie artystycznym oraz podczas egzaminu umiejętności zostały nagrodzone gromkimi brawami ze strony przybyłych na uroczystość rodziców , nauczycieli oraz całej społeczności szkolnej.
Najważniejszą częścią uroczystości było ślubowanie oraz pasowanie uczniów wielkim ołówkiem przez panią Dyrektor Małgorzatę Gondek. Pierwszaki przyrzekały być dobrymi  i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Obiecali być dobrymi kolegami, godnie reprezentować dobre imię naszej szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie przez panią dyrektor oraz wychowawczynię kl. I pamiątkowych dyplomów oraz drobnych upominków przygotowanych przez starszych kolegów, uczniów klasy szóstej.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy wielu sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image010
image011
image012
image013
image014
image015
image016
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16