W dniu 01.06 2021 r. w naszej szkole na sali gimnastycznej odbyła się sportowa impreza pod nazwą Dzień Dziecka - Dniem Sportu. W imprezie wzięli udział uczniowie z wszystkich klas naszej szkoły.
Dzieci startowały w różnych konkurencjach sprawnościowych na ośmiu stacjach. W  poszczególnych  konkurencjach uczniowie musieli  wykazać się takimi umiejętnościami i zdolnościami motorycznymi  jak szybkość, zwinność, dokładność, skoczność oraz celność i precyzja. Uczniowie na każdej stacji zdobywali punkty, które po podliczeniu składały się na wynik indywidualny. Dzięki temu można było wyłonić  najsprawniejszego zawodnika w klasie. W zawodach wzięło udział około 60 osób. Po ukończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali drobny upominek oraz słodką przekąskę. Podsumowując impreza bardzo podobała się naszym uczniom, którzy bawili się i rywalizowali z uśmiechem na ustach starając się wypaść jak najlepiej. Wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w organizację imprezy serdecznie dziękuję.  

image001
image002
image003
image004
image005
image006
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6