loading...
Klasa 1
Klasa 3a
Klasa 3b
Klasa 4
klasa 5
klasa 6
klasa 7
klasa 8
klasa 2 aut.
klasa 4 aut.
klasa 6 aut.
klasa 7 aut.
klasa 8 aut.
Klasa 1
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 -------------- ---------------
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EDW* sala 10
4 -10:55 - 11:40 EDW sala 10
5 -11:55 - 12:40 Zaj. artystyczne sala 10
6 - 12:55 -13:40 WF sala gim.
*EDW - edukacja wczesnoszkolna
Wtorek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Religia sala 10
3 - 9:55 - 10:40 EDW sala 10
4 -10:55 - 11:40 EDW sala 10
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 10
6 -12:55 - 13:40 WF  sala gim.
Środa
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 EDW sala 10
3 - 9:55 - 10:40 EDW sala 10l
4 -10:55 - 11:40 EDW sala 10
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 10
6 -12:55 - 13:40  J. angielski  sala 10
7 -13:50 - 14:35  WF  sala gim.
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 ---------------  
2 - 8:55 - 9:40 Religia sala 10
3 - 9:55 - 10:40 EDW sala 10
4 -10:55 - 11:40 EDW sala 10
5 -11:55 - 12:40 J. angielski sala 10
6 -12:55 - 13:40 Muzyka sala 10
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 Rewalidacja  
4 -10:55 - 11:40 Rewalidacja  
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 10
6 -12:55 - 13:40 EDW  sala 10
7 -13:50 - 14:35 EDW  sala 10
8 -14:45 - 15:30 Rewalidacja  
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 3a
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 Zaj. kulinarne sala 2
2 - 8:55 - 9:40 EDW* sala 15
3 - 9:55 - 10:40 EDW sala 15
4 -10:55 - 11:40 EDW sala 15
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 15
6 -12:55 - 13:40  WF sala gim.
*EDW - edukacja wczesnoszkolna
Wtorek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 Religia sala 10
4 -10:55 - 11:40 J. angielski sala 10
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 10
6 -12:55 - 13:40 EDW sala 10
7 -13:50 - 14:35 Rewalidacja  
8 - 14:45 - 15:30 Rewalidacja  
Środa
1 - 8:00 - 8:45 EDW sala 10
2 - 8:55 - 9:40 EDW sala 10
3 - 9:55 - 10:40 EDW sala 10
4 -10:55 - 11:40 Muzyka sala 10
5 -11:55 - 12:40 Rewalidacja  
6 -12:55 - 13:40 Rewalidacja  
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja sala 10
3 - 9:55 - 10:40 Religia sala 10
4 -10:55 - 11:40 J. angielski sala 10
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 10
6 -12:55 - 13:40 EDW sala 10
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 --------------  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 Rewalidacja  
4 -10:55 - 11:40 EDW  
5 -11:55 - 12:40 Informatyka sala 27
6 -12:55 - 13:40 WF  sala gim.
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 3b
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 -------------- -------------
2 - 8:55 - 9:40 ------------- -------------
3 - 9:55 - 10:40 Rewalidacja  
4 -10:55 - 11:40 EDW* sala 12
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 12
6 -12:55 - 13:40 J. angielski sala 12
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
*EDW - edukacja wczesnoszkolna
Wtorek
1 - 8:00 - 8:45 Religia sala 12
2 - 8:55 - 9:40 Rrewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 Rewalidacja  
4 -10:55 - 11:40 EDW sala 12
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 12
6 -12:55 - 13:40 EDW sala 12
7 -13:50 - 14:35 Muzyka sala 12
Środa
1 - 8:00 - 8:45 EDW sala 12
2 - 8:55 - 9:40 EDW sala 12
3 - 9:55 - 10:40 EDW sala 12
4 -10:55 - 11:40 J. angielski sala 12
5 -11:55 - 12:40 Informatyka sala 12
6 -12:55 - 13:40  Zaj. kulinarne sala 12
7 -13:50 - 14:35  Rewalidacja  
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 Rewalidacja  
4 -10:55 - 11:40 Religia sala 12
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 12
6 -12:55 - 13:40 EDW sala 12
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
8 -14:45 - 15:30 Zaj. artystyczne sala 12
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 I  
3 - 9:55 - 10:40 EDW sala 12
4 -10:55 - 11:40 EDW sala 12
5 -11:55 - 12:40 EDW sala 12
6 -12:55 - 13:40 WF sala gim.
7 -13:55 - 14:35 Rewalidacja  
8 -14:45 - 15:30 Rewalidacja  
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 4
Poniedziałek
1 ------------------- ----------------
2 - 8:55 - 9:40  J. angielski  sala 13
3-9:55 - 10:40  Matematyka  sala 13
4-10:55-11:40  J. polski sala 13
5-11:55-12:40  Historia sala 13
6 - 12:55 - 13:40  Technika sala 13
7 - 13:50 - 14:35  Plastyka sala 13
8 - 14:45 - 15:30  WF sala gimn. 
Wtorek
1 - 8:00-8:45     ----------- -----------
2 - 8:55-9:40 Rew./Gim. korekcyjna  
3 - 9:55-10:40 J. polski sala 13
4 -10:55-11:40 Religia sala 13
5 -11:55-12:40 WF sala gimn.
6 -12:55-13:40 Przyroda sala 13
7 -13:50-14:35 Plastyka sala 13
8 -14:45 -15:30 Rewalidacja  
Środa
1 - 8:00 - 8:45 ----------------------------- -------------
2 - 8:55 - 9:40  Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40  J. angielski sala 13
4 -10:55 - 11:40  Matematyka  sala 13
5 -11:55 - 12:40  J. polski sala 13
6 -12:55 - 13:40   Religia  sala 13.
7 -13:50 - 14:35  ZDW (matematyka )  sala 13
8 -14:45 - 15:30  WF  sala gimn.
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45  ZDW (j. polski )   sala 13
2 - 8:55 - 9:40  Przyroda sala 13
3 - 9:55 - 10:40  Matematyka sala 13
4 -10:55 -11:40  J. polski sala 13
5 -11:55 -12:40  Informatyka sala 13
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35   Godz. wych  sala 13
8 -14:45 - 15:30  Rewalidacja  
Piątek
1 - 8:00 - 8:45  Rewalidacja   
2 - 8:55 - 9:40  Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40  Rewalidacja  
4 -10:55 -11:40  J. polski sala 13 
5 -11:55 -12:40  Matematyka sala 13 
6 -12:55 - 13:40  Muzyka sala 27
7 -13:50 - 14:35  J. angielski  sala 13
8 -14:45 - 15:30    
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 5
Poniedziałek
1 -------------------------- ----------------
2 - 8:55 - 9:40  Religia  
3 - 9:55 - 10:40  J. polski sala 24
4 -10:55 - 11:40  Matematyka sala 24
5 - 11:55 - 12:40  Kółko przyrodnicze  sala 24
6 - 12:55 - 13:40  Plastyka sala 24
7 - 13:50 - 14:35  Rewalidacja  
8 - 14:45 - 15:30  Rewalidacja  
Wtorek
1 - 8:00 -8:45  Geografia sala 24
2 - 8:55 -9:40  WF sala gim.
3 - 9:55 -10:40  WF sala gim.
4 -10:55 -11:40 Godz. wychowawcza   sala 24
5 - 11:55 -12:40  J. polski  sala 24
6 - 12:55 -13:40  J. angielski  sala 24
7 - 13:50 -14:35  ZDW (j. polski)  sala 24
8 - 14:45 -15:30  Informatyka  sala 27
Środa
1 - 8:00 - 8:45  Rewalidacja    
2 - 8:55 - 9:40  Matematyka  sala 24
3 - 9:55 - 10:40  Biologia  sala 24
4 -10:55 - 11:40  J. polski  sala 22
5 -11:55 - 12:40  Historia  sala 24
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35  Religia  sala 24
8 -14:45 - 15:30  Rewalidacja  
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40  J. polski  sala 24
3 - 9:55 - 10:40  Historia  sala 24
4 -10:55 -11:40  Matematyka   sala 24
5 -11:55 -12:40  J. angielski  sala 24
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35  Technika  sala 24
8 -14:45 - 15:30  ZDW (matematyka)   sala 24
Piątek
1 - 8:00 - 8:45  ----------------  
2 - 8:55 - 9:40  Muzyka   sala 27  
3 - 9:55 - 10:40  J. polski  sala 22
4 -10:55 -11:40  Matematyka   sala 22
5 -11:55 -12:40  J. angielski  sala 22
6 -12:55 - 13:40  Rewalidacja  
7 -13:50 - 14:35  Rewalidacja  
8 -14:45 - 15:30 ------------------  
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 6
Poniedziałek
1 ------------------- ----------------
2 - 8:55 - 9:40 K. Przyrodnicze sala 22
3 - 9:55 - 10:40 J. angielski sala 22
4 -10:55 - 11:40 J. polski sala 22
5 - 11:55 - 12:40 Matematyka sala 22
6 - 12:55 - 13:40  Historia sala 22
7 - 13:50 - 14:35  Religia sala 22
8 - 14:45 - 15:30  Rewalidacja  
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 Muzyka sala 22
2 - 8:55 -9:40 WF sala gim.
3 - 9:55 -10:40 WF sala gim.
4 -10:55 -11:40 J. polski sala 22
5 - 11:55 -12:40 Matematyka sala 22
6 - 12:55 -13:40  Plastyka sala 22
7 - 13:50 -14:35  Rewalidacja  
8 - 14:45 -15:30  Rewalidacja  
Środa
1 - 8:00 - 8:45 Informatyka sala 27
2 - 8:55 - 9:40 Geografia sala 22
3 - 9:55 - 10:40 J. polski sala 22
4 -10:55 - 11:40 Historia sala 22
5 -11:55 - 12:40 J. angielski sala 22
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35  Godz. wychowawcza  sala 22
8 -14:45 - 15:30  Religia  sala 22
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 WDŻ sala 22
4 -10:55 -11:40 J. polski sala 22
5 -11:55 -12:40 Matematyka sala 22
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35  ZDW - (mat.)  sala 22
8 -14:45 - 15:30  Technika  sala 22
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 ZDW (j. polski) sala 22
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 J. polski sala 22
4 -10:55 -11:40 J. angielski sala 22
5 -11:55 -12:40 Biologia sala 22
6 -12:55 - 13:40 Matematyka sala 22
7 -13:50 - 14:35 Rewalidacja  
8 -14:45 - 15:30 Rewalidacja  
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 7
Poniedziałek
1. 8:00 - 8:45  Rewalidacja  
2. 8:55 - 9:40  Informatyka  sala  27
3. 9:55 - 10:40  J. angielski  sala  25  
4. 10:55 - 11:40  j. polski  sala  25
5. 11:55 - 12:40  Godz. wychowawcza   sala  25
6. 12:55 - 13:40   Matematyka  sala  25
7. 13:50 - 14:35  Technika  sala  25
8. 14:45 - 15:30  Technika  sala 25   
Wtorek
1. 8:00 - 8:45  Fizyka   sala   25  
2. 8:55 - 9:40  Geografia   sala   25
3. 9:55 - 10:40  J. angielski   sala   25
4. 10:55 - 11:40  Chemia  sala   25
5. 11:55 - 12:40   J. polski  sala   25  
6. 12:55 - 13:40  Matematyka   sala   25
7. 13:50 - 14:35  Plastyka  sala   25
8. 14:45 - 15:30  Rewalidacja  
Środa
1. 8:00 - 8:45  Geografia  sala  25
2. 8:55 - 9:40  Fizyka  sala  25
3. 9:55 - 10:40  Historia  sala  25
4. 10:55 - 11:40  J. polski  sala  25   
5. 11:55 - 12:40   Matematyka   sala  25
6. 12:55 - 13:40  Biologia  sala  25
7. 13:50 - 14:35  W F sala gimn.
8. 14:45 - 15:30  W F sala gimn.
Czwartek
1. 8:00 - 8:45   Religia  sala   25
2. 8:55 - 9:40  WDŻ  sala   25   
3. 9:55 - 10:40  Biologia  sala   25
4. 10:55 - 11:40   Historia   sala   25
5. 11:55 - 12:40  J. polski   sala   25
6. 12:55 - 13:40  ZDW (matematyka)   sala  25
7. 13:50 - 14:35  W F sala gimn.
8. 14.45 - 15:30  W F sala gimn.
Piątek
0. 7:10 - 7:55   ZDW (j. polski )   sala 25   
1. 8:00 - 8:45  Rewalidacja    
2. 8:55 - 9:40  Religia  sala  25
3. 9:55 - 10:40   Matematyka   sala  25
4. 10:55 - 11:40   J. polski  sala  25
5. 11:55 - 12:40  Chemia  sala  25
6. 12:55 - 13:40  J. angielski  sala  25
7. 13:50 - 14:35  Muzyka   sala  27
8. 14:45 - 15:30  Warsztaty komunikacji  sala  25
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 8
Poniedziałek
1. 8:00 - 8:45   Rewalidacja     
2. 8:55 - 9:40  Rewalidacja  
3. 9:55 - 10:40   Informatyka   sala   27
4. 10:55 - 11:40   Historia   sala  21
5. 11:55 - 12:40  J. angielski   sala   21
6. 12:55 - 13:40  J. polski  sala  21
7. 13:50 - 14:35  Kółko kulinarne   
8. 13:45 - 15:30  Rewalidacja  
Wtorek
0. 7:10 - 7:55   Rewalidacja   sala 21
1. 8:00 - 8:45  WOS  sala 21   
2. 8:55 - 9:40  Fizyka  sala 21
3. 9:55 - 10:40   Geografia  sala 21
4. 10:55 - 11:40   Matematyka  sala 21
5. 11.55 - 12:40  J. angielski  sala 21
6. 12:55 - 13:40  J. polski  sala  21
7. 13:50 - 14:35  WF  sala gimn. 
8. 14:45 - 15:30  WF  sala gimn. 
Środa
1. 8:00 - 8:45  Fizyka   sala 21
2. 8:55 - 9:40  J. polski  sala 21
3. 9:55 - 10:40  Matematyka   sala 21
4. 10:55 - 11:40   Religia  sala 21
5. 11:55 - 12:40  Chemia  sala 21
6. 12:55 - 13:40  Technika  sala 21
7. 13:50 - 14:35  ZDW ( j. polski )  sala 21
8. 14:45 - 15:30  ZDW (matematyka)   sala 21  
Czwartek
1. 8:00 - 8:45  WDŻ  sala 21
2. 8:55 - 9:40  J. polski   sala 21  
3. 9:55 - 10:40  J. angielski 

 sala 21

4. 10:55 - 11:40  Technika  sala 21
5. 11:55 - 12:40   Historia  sala 21
6. 12:55 - 13:40  Matematyka   sala 21
7. 13:50 - 14:35  EDB  sala 21
8. 14:45 - 15:30  Godz. wychowawcza   sala 21
Piątek
0. 7:10 - 7:55   Kółko sportowe / R    sala gimn. 
1. 8:00 - 8:45  WOS  sala 21
2. 8:55 - 9:40  Matematyka  sala 21
3. 9:55 - 10:40  Chemia  sala 21
4. 10:55 - 11:40   Religia  sala 21
5. 11:55 - 12:40  J. polski   sala 21
6. 12:55 - 13:40  Biologia  sala 21
7. 13:50 - 14:35  WF  sala gimn. 
8. 14:45 - 15:30  WF  sala gimn.
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 2 Aut.
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 religia oddział
2 - 8:55 - 9:40 świetlica oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 - 11:55 - 12:40 rewalidacja oddział
6 - 12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 - 13:50 - 14:35 rewalidacja oddział
8 - 14:45 - 15:30    
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 -9:40 świetlica oddział
3 - 9:55 -10:40 rewalidacja oddział
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 - 11:55 -12:40 funkcjonowanie oddział
6 - 12:55 -13:40 kreatywność oddział
7 - 13:50 -14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 -15:30    
Środa
1 - 8:00 - 8:45 religia oddział
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 - 12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 -13:50 - 14:35 WF  sala gim.
8 -14:45 - 15:30    
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 funkcjonowanie oddział
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się oddział
3 - 9:55 - 10:40 WF

sala gim.

4 -10:55 -11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40 kreatywność oddział
7 -13:50 - 14:35 rewalidacja oddział
8 -14:45 - 15:30    
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 rewalidacja oddział
2 - 8:55 - 9:40 rewalidacja oddział
3 - 9:55 - 10:40 rewalidacja oddział
4 -10:55 -11:40 funkcjonowanie oddział
5 -11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40 kreatywność oddział
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
8 -14:45 - 15:30    
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 4 Aut.
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 rewalidacja oddział
2 - 8:55 - 9:40 z. artystyczne oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 - 11:40 komunikowanie się oddział
5 - 11:55 - 12:40 WF sala gim.
6 - 12:55 - 13:40 religia oddział
7 - 13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 - 15:30 rewalidacja oddział
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 -9:40 kreatywność` sala 27
3 - 9:55 -10:40 rewalidacja oddział
4 -10:55 -11:40 funkcjonowanie oddział
5 - 11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 - 12:55 -13:40 rewalidacja oddział
7 - 13:50 -14:35 rewalidacja oddział
8 - 14:45 -15:30 kreatywność oddział
Środa
1 - 8:00 - 8:45 funkcjonowanie oddział
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 - 10:40 komunikowanie się oddział
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 - 12:40 rewalidacja oddział
6 -12:55 - 13:40 WF sala gim.
7 -13:50 - 14:35 świetlica oddział
8 -14:45 - 15:30 rewalidacja oddział
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność oddział
2 - 8:55 - 9:40 kreatywność oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 -11:55 -12:40 WF

sala gim.

6 -12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 -13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność sala 27
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 27
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 - 10:40 religia oddział
4 -10:55 -11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 -12:40 WF sala gim.
6 -12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 -13:50 - 14:35 świetlica oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność oddział
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 6 Aut.
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 - 9:40 świetlica oddział
3 - 9:55 - 10:40 religia oddział
4 -10:55 - 11:40 WF sala gim.
5 - 11:55 - 12:40 funkcjonowanie oddział
6 - 12:55 - 13:40 komunikowanie się oddział
7 - 13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 - 15:30 świetlica oddział
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 WF oddział
2 - 8:55 -9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 -10:40 rewalidacja/ świetlica oddział
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 - 11:55 -12:40 rewalidacja oddział
6 - 12:55 -13:40 kreatywność sala 27
7 - 13:50 -14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 -15:30 rewalidacja/ świetlica oddział
Środa
1 - 8:00 - 8:45 funkcjonowanie oddział
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się oddział
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność sala 27
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 - 12:40 funkcjonowanie oddział
6 -12:55 - 13:40 świetlica oddział
7 -13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność oddział
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność oddział
4 -10:55 -11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35 rewalidacja oddział
8 -14:45 - 15:30 rewalidacja oddział
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 religia oddział
2 - 8:55 - 9:40 kreatywność oddział
3 - 9:55 - 10:40 WF sala gim.
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 -11:55 -12:40 funkcjonowanie oddział
6 -12:55 - 13:40 TUS oddział
7 -13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność oddział
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 7 Aut.
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 - 11:40 rewalidacja  
5 - 11:55 - 12:40

religia

 
6 - 12:55 - 13:40 rewalidacja  
7 - 13:50 - 14:35 rewalidacja  
8 - 14:45 - 15:30    
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 kreatywność  
2 - 8:55 -9:40 kreatywność  
3 - 9:55 -10:40 kreatywność  
4 -10:55 -11:40 kreatywność  
5 - 11:55 -12:40 funkcjonowanie  
6 - 12:55 -13:40 funkcjonowanie  
7 - 13:50 -14:35  komunikowanie się  
8 - 14:45 -15:30    
Środa
1 - 8:00 - 8:45 mała gastronomia  
2 - 8:55 - 9:40 religia  
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 - 11:40 WF sala gim.
5 -11:55 - 12:40 WF sala gim.
6 -12:55 - 13:40 kreatywność  
7 -13:50 - 14:35 kreatywność  
8 -14:45 - 15:30    
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność  
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie  
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 -11:40 komunikowanie się  
5 -11:55 -12:40 kreatywność  
6 -12:55 - 13:40 kreatywność  
7 -13:50 - 14:35 kreatywność  
8 -14:45 - 15:30    
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 WF sala gim.
2 - 8:55 - 9:40 WF sala gim.
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 -11:40 kreatywność  
5 -11:55 -12:40 kreatywność  
6 -12:55 - 13:40 kreatywność  
7 -13:50 - 14:35 kreatywność  
8 -14:45 - 15:30    
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 8 Aut.
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 6
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie sala 6
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność sala 6
4 -10:55 - 11:40 kreatywność sala 6
5 - 11:55 - 12:40 WF sala gim.
6 - 12:55 - 13:40 rewalidacja sala 6
7 - 13:50 - 14:35 świetlica sala 6
8 - 14:45 - 15:30 świetlica sala 6
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 funkcjonowanie sala 6
2 - 8:55 -9:40 funkcjonowanie sala 6
3 - 9:55 -10:40 WF sala gim.
4 -10:55 -11:40 rewalidacja sala 6
5 - 11:55 -12:40 kreatywność sala 6
6 - 12:55 -13:40  rewalidacja sala 6
7 - 13:50 -14:35  kreatywność sala 6
8 - 14:45 -15:30 kreatywność sala 6
Środa
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 6
2 - 8:55 - 9:40 zajęcia komputerowe sala 27
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie sala 6
4 -10:55 - 11:40 funkcjonowanie sala 6
5 -11:55 - 12:40 religia sala 6
6 -12:55 - 13:40 kreatywność sala 6
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
8 -14:45 - 15:30 kreatywność sala 6
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 6
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się sala 6
3 - 9:55 - 10:40 komunikowanie się sala 6
4 -10:55 -11:40 mała gastronomia sala 6
5 -11:55 -12:40 funkcjonowanie sala 6
6 -12:55 - 13:40 rewalidacja sala 6
7 -13:50 - 14:35 rewalidacja sala 6
8 -14:45 - 15:30 kreatywność sala 6
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 WF sala gim.
2 - 8:55 - 9:40 TUS sala 6
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność sala 27
4 -10:55 -11:40 kreatywność sala 27
5 -11:55 -12:40 religia sala 6
6 -12:55 - 13:40 kreatywność sala 6
7 -13:50 - 14:35 funkcjonowanie sala 6
8 -14:45 - 15:30 świetlica sala 6
Sobota