2. 12. 2022r w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia. To bardzo ważny dzień dla uczniów pierwszej klasy, bo od tej chwili stali się oficjalnie członkami naszej szkolnej społeczności.

Zaproszeni goście mogli podziwiać występ artystyczny uczniów, którzy z pomocą naszej Dobrej Wróżki przenosili się do krainy muzyki, nauki i nowej przygody, jaką jest szkoła. Pani v-ce dyrektor mgr Barbara Piasecka wykorzystując symboliczny wielki ołówek oficjalnie pasowała czterech chłopców- Józefa, Alana Dz- P, Filipa i Alana B. na ucznia. Chłopcy przez 3 miesiące nauki nie próżnowali i już pilnie pracowali, co zostało uwiecznione w pamiątkowych albumach, które otrzymali od wychowawcy. Miłym akcentem tego dnia były upominki dla pierwszaków przygotowane przez uczniów najstarszej klasy (ołówki z dedykacjami). Po części oficjalnej uczniowie i towarzyszące im w tym dniu rodziny udali się na słodki poczęstunek.

Wszystkim uczniom życzymy jeszcze raz, by w szkole nigdy nie czuli się samotni, by byli pracowici, jak pszczółki i by zawsze towarzyszył im uśmiech i radość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

pasowanie001
pasowanie002
pasowanie003
pasowanie004
pasowanie005
pasowanie006
pasowanie007
pasowanie008
pasowanie009
pasowanie010
pasowanie011
pasowanie012
pasowanie013
Previous Next Play Pause