plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Dzień nauczyciela 2015

W czwartek 15 października odbyło się mała przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie z drugiej i trzeciej klasy szkoły podstawowej przygotowały piosenki i śmieszne wierszyki. Wcześniej  Pani Agnieszka Szafran pytała dzieci czy narysują portrety nauczycieli z naszej szkoły. Dzieci spiewały piosenki i mówiły śmieszne wierszyki o nauczycielach a każdy nauczyciel musiał rozpoznaćwierszyk o nim. Potem nauczyciele rozpoznawali sie na  portretach przygotowanych przez uczniów. Wszyscy bardzo się cieszyli ze swoich podobizn. Było dużo śmiechu i radości. Uczniowie z klas autystycznych przygotowali słodki upominek dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły. 

Jesteś tutaj: Home Strefa ucznia Dzień nauczyciela 2015