plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Wypieki świątecznych pierników

min pierniki    Czas przedświąteczny jak co roku staramy się wykorzystać pożytecznie i z korzyścią dla uczniów, którzy kreatywnie i   twórczo tworzą pierniczki świąteczne z pomocą swoich nauczycieli.
 
 
 
 
    W tym roku mieliśmy przyjemność przygotować ciasto i wypiekać pierniczki dla uczestników koncertu charytatywnego zorganizowanego w sali audytoryjnej ING Banku w Katowicach. Koncert oraz kiermasz ciast świątecznych przysłużył się dla zebrania środków, które przeznaczono dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną oraz autyzmem SP nr 7 Specjalnej.
   Innym wydarzeniem, w którym braliśmy udział był IV Maraton pieczenia pierników świątecznych organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach. Byli tam zaproszeni uczniowie z autyzmem trzecich klas gimnazjalnych naszej szkoły. Jako, że czas maratonu przypadł w dniu 6 grudnia odwiedził nas Św. Mikołaj z darami zarówno w szkole na ul. Rolnej jak i na ul. Szkolnej. Aktywnie i miło spędziliśmy czas. Wysiłek  włożony podczas wypieku pierników dał wymierne rezultaty w postaci smacznych i aromatycznych pierniczków.
Jesteś tutaj: Home Autyzm Ostatnie wydarzenia Wypieki świątecznych pierników