plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Z Angielskim Dookoła Świata

min dookola   Trwa kolejna edycja międzyszkolnego konkursu Z Angielskim Dookoła Świata. Prezentujemy Wam piękne prace, które wciąż do nas spływają. Wyczytajcie z prac dlaczego warto uczyć się języka angielskiego. Do nauki angielskiego swoją twórczością spróbowali nas przekonać sami uczniowie.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu na najpiękniejszą anglojęzyczną kartkę wielkanocną

 min konwiel        Tematyka Wielkanocna jak wynika z poprzednich artykułów zamieszczonych na stronie internetowej bardzo często przewijała się w twórczości naszej szkoły. Jednym z jej elementów był szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę zaprojektowaną w języku angielskim.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Projekt ze szkołą z Australii

min australia   Owocem nawiązanej przez nauczyciela języka angielskiego współpracy zagranicznej ze szkołą w Australii jest długoterminowy projekt i wymiana korespondencyjna pomiędzy uczniami naszej szkoły a uczniami australijskimi. Na zdjęciach widać fragment naszej współpracy.

Czytaj więcej...

Międzyszkolna wymiana kartek świątecznych

 min wymianaMamy zaszczyt zaprezentować Wam drugą już anglojęzyczną wymianę wielkanocnych kartek świątecznych pomiędzy naszą szkołą a Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Woli Łużańskiej (woj. małopolskie). Wymiana ta cieszy się wśród uczniów dużą popularnością.

Czytaj więcej...

Europejsko w naszej szkole.

min hiszpan  5 Kwietnia 2019 roku odwiedzili nas mili goście z różnych europejskich państw. Włosi, Hiszpanie oraz nasza sąsiadka z Ukrainy.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

dzien autyzmu  Dnia 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Swiadomości Autyzmu. Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym „Mój autystyczny kolega”. Prace wykonujemy dowolną techniką w formacie A3 lub A4. Prosimy również, aby w tym dniu uczniowie założyli coś niebieskiego.

X Międzynarodowe Mistrzostwa Kulinarne

kulinarne 2019To niesamowite, bo spotykaliśmy się już po raz dziesiąty. To prawdziwa tradycja jak powiedział Pan Sławomir Witek naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu miasta Katowice otwierając tegoroczne mistrzostwa. Mamy nadzieję, że będziemy Was drodzy przyjaciele z Ostawy, Miszkolca, Koszyc i naszych Katowic gościć w naszych progach jeszcze długie lata.

Czytaj więcej...

VII Międzyszkolny Wielobój Sprawnościowy

min wielo19   Uczniowie szkoły podstawowej klasy II uczestniczyli w VII Międzyszkolnym Wieloboju Sprawnościowym (13.03.2019) organizowanym przez naszą szkołę.    W imprezie sportowej brało udział 7 szkół.

Czytaj więcej...

Niezwyciężeni

dwa ognie

6 marca 2019 roku  w Szkole Podstawowej Nr 7 Specjalnej w Katowicach odbył  kolejny XVIII Międzyszkolny Turniej Sportowy w grze zespołowej „DWA OGNIE"

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Aktualności