plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Europejsko w naszej szkole.

min hiszpan  5 Kwietnia 2019 roku odwiedzili nas mili goście z różnych europejskich państw. Włosi, Hiszpanie oraz nasza sąsiadka z Ukrainy.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

dzien autyzmu  Dnia 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Swiadomości Autyzmu. Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym „Mój autystyczny kolega”. Prace wykonujemy dowolną techniką w formacie A3 lub A4. Prosimy również, aby w tym dniu uczniowie założyli coś niebieskiego.

X Międzynarodowe Mistrzostwa Kulinarne

kulinarne 2019To niesamowite, bo spotykaliśmy się już po raz dziesiąty. To prawdziwa tradycja jak powiedział Pan Sławomir Witek naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu miasta Katowice otwierając tegoroczne mistrzostwa. Mamy nadzieję, że będziemy Was drodzy przyjaciele z Ostawy, Miszkolca, Koszyc i naszych Katowic gościć w naszych progach jeszcze długie lata.

Czytaj więcej...

VII Międzyszkolny Wielobój Sprawnościowy

min wielo19   Uczniowie szkoły podstawowej klasy II uczestniczyli w VII Międzyszkolnym Wieloboju Sprawnościowym (13.03.2019) organizowanym przez naszą szkołę.    W imprezie sportowej brało udział 7 szkół.

Czytaj więcej...

Niezwyciężeni

dwa ognie

6 marca 2019 roku  w Szkole Podstawowej Nr 7 Specjalnej w Katowicach odbył  kolejny XVIII Międzyszkolny Turniej Sportowy w grze zespołowej „DWA OGNIE"

Czytaj więcej...

Odpowiedź z Watykanu

min papa  Po powrocie z ferii czekała na nas w szkole bardzo miła niespodzianka. I to jaka. Otrzymaliśmy list z samego Watykanu. Nie spodziewaliśmy się tak szybkiej odpowiedzi co tylko spotęgowało naszą radość. List publikujemy dla Was w całości.

Czytaj więcej...

Kartki urodzinowe dla Emilki

min kart  Uczniowie klasy V zaangażowali się w akcję charytatywną chcąc przyczynić się do spełnienia marzenia Emilki. W związku z tym zaprojektowali dla niej samodzielnie kartki urodzinowe.

Czytaj więcej...

Koniec ferii się zbliża

kciuki upW poniedziałek 25 lutego 2019 roku spotykamy sie po feriach zimowych w szkole. Będziemy wypoczęci i chętnie weźmiemy się do pracy. Życzymy powodzenia

Integracja na śniegu

min balwanZima wreszcie zawitała, w snieg boisko ubrała. Dwa bałwany ulepione i humory poprawione.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Aktualności